Akyurt Gazetesi
Kullanıcı Sözleşmesi

Sitemize üye olan her firma ve tüzel kişi Türkiye standartlarına uygun kullanım sözleşmemizi kabul etmiş sayılır.

Kullanım Şartları

İlçede sektöründe hizmet veren firmaların sesi kulağı olacak. Yanı sıra gelecekte birçok büyük proje ile yola çıktık.

Projemiz, sondaj sektöründe çalışan, hizmet veren, makine, ekipman, bakım ve onarım sağlayan, tüm firmalar için hazırlanmıştır. Sistemimiz hazırlanırken sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için tasarlanmıştır.

www.akyurtrehberi.com  Tanıtım Reklam Rehberi olarak hizmet vermektedir.

Sistem hazırlanırken sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için tasarlanmıştır.

Özel olarak belirtilmediği takdirde, bu web sitesinde yer alan bilgiler www.akyurtrehberi.com' un önceden yazılı izni alınmaksızın hiçbir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, sunulamaz, gönderilemez ve aktarılamaz.

Bu web sitesinde yayınlanan bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Ayrıca, www.akyurtrehberi.com önceden herhangi bir zaman bildirmeksizin bu web sitesinde açıklanan ürünlerde ve/veya programlarda geliştirme ve/veya değişiklik yapabilir. Ürünlerden veya hizmetlerden bahsedilmesi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tasdik veya tavsiye niteliği yoktur.
Bu internet sitesinde kullanıcılardan temin edilen kişisel bilgiler (e-mail adresi, doğum tarihi gibi vs.) sadece www.akyurtrehberi.com' un ziyaretçilerine daha kaliteli bir hizmet sağlayabilmesi amacıyla oluşturulmuş olup, diğer kişi ve firmalarca, piyasa araştırması, fiyat araştırması vs. amaçlarla kullanılamaz.

Hiçbir koşul altında www.akyurtrehberi.com önceden bu gibi zararların doğma olasılığı belirtilmiş olsa bile, işbu web sitesi içinde sunulan veya aracılığıyla ulaşılan bilgilerin kullanımından veya onlara güvenilmesinden kaynaklanan, her türlü doğrudan, özel, tesadüfi, cezai müeyyide gerektiren, dolaylı olarak veya bu fiilin sonuçlarından kaynaklanan zararlar, kar veya gelir kayıpları veya değiştirilen malların maliyeti nedeniyle herhangi bir kişiye karşı sorumlu tutulamaz.

Bu siteyi kullanarak www.akyurtrehberi.com sitesinin Kullanım şartlarını kabul ettiğinizi beyan etmektesiniz. Kendi isteğimize bağlı olarak, her zaman bu şartlarda değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Sistemimize çoğu bilgilerin kullanıcılar tarafından yüklendiği için sitemizde yer alan bilgilerin tam doğrudur garantisini vermemekteyiz. Sitemize üye olan her firma şartlarımızı kabul etmiş olurlar.

Akyurt  Rehberi Yönetimi

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Kuruluş - 2009 akyurtrehberi.com - Her hakkı saklıdır.