Güncel

Heyet BAO yı Ziyaret Etti

18/02/2016, 16:38

Akyurt’un idarecilerinden oluşan heyet Büyük Anadolu Otel’i ziyaret etti.

Ziyarette Akyurt Kaymakamı Tuğba Yılmaz, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, Başkan Yardımcısı İlhan Şener ve ilçedeki idari yetkililer de yer aldı.

Büyük Anadolu Otel’in işletmecisi Gün Emre İçer otel hakkında ziyaretçileri bilgilendirdi. İçer, otelin daha çok toplantı, eğitim ve diğer seminerlere ev sahibi yapacak şekilde konumlandığını belirterek, Birleşmiş Milletler ve Kanada’nın Suriyeli mültecileri Kanada’ya kabul sürecinde hali hazırda 300 ailenin otellerinde kaldığını, buradan da Kanada’ya götürüldüğünü söyledi. Otelde spor merkezi kurulacağını, Anadolu Atlı Spor Kulübü adı altında binicilik tesislerinin mevcut olduğunu aktaran İçer, otelde spor merkezi de kuracaklarını söyledi.

Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş ise sohbet sırasında “Anadolu Otel salonlarıyla, etkinliklerin yapılabileceği büyük alanlarıyla Türkiye’nin her yerinden misafirleri ağırlayan büyük bir otel. Buraya gelen misafirlerinizi Akyurt adına da ağırladığınızı düşünüyorum. Bugün Akyurt’un tüm idareci amirleri olarak otelinize ziyarette bulunduk. İnşallah ileride tekrar geliriz. Tüm personelinize ve size teşekkür ediyorum, başarılar diliyorum” diye konuştu.