Güncel

Beyaz Sisteme Sürpriz Ziyaret

07/01/2016, 16:25

İkinci el otomobil alım – satımında bölgede ve Türkiye’de adını duyuran Beyaz Sistem, Akyurt Kaymakamı Tuğba Yılmaz, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, AKSİAD (Akyurt Sanayici ve İş Adamları Derneği) Başkanı Ali Tekin Çelik, yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve ilçedeki diğer idari amirleri ağırladı.

Beyaz Sistem Genel Müdür Yardımcısı Bilal Yurddaş, Türkiye’de ikinci el otomobil satışında, sayıca en büyük ve tek işletme olduklarını, haftada iki kez açık artırma usulüyle araç satışı yaptıklarını, bu güne kadar ise 460 açık artırma ile araç satışı gerçekleştirdiklerini söyledi. Her açık artırmada 200 araç satıldığını, açık artırmaya girmek isteyen müşterilerin bin TL ücretle açık artırmaya katıldıklarını, otomobili alamayan katılımcılara paralarının iade edildiğini belirten Yurddaş, Başkan Ayantaş’ın öncülüğünde gerçekleşen ziyaretten çok memnun olduklarını söyledi ve bu ziyaretlerin tekrar tekrar yapılmasını istediğini belirtti.

Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş ise “Beyaz Sistem’in açılışını da beraber yapmıştık.  Belediye olarak Akyurt’ta faaliyet gösteren tüm firmaların yanındayız. Akyurt’u marka haline getiren işletmelerden bir tanesi de burası. Bizim de sizlerden isteğimiz, kartvizitlerinizde Akyurt adının yer alması. Bugün bizi misafir ettiğiniz için size teşekkür ediyorum, başarılar diliyorum” diye konuştu.