Güncel

Akyurtlular Şenlikte

31/05/2016, 12:40

Çınar mahallesinde düzenlenen şenlikte Kur’an-ı Kerim okundu ve dualar edildi. Akyurt Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu’nun gösterisinin ardından Belediye Başkanımız Gültekin Ayantaş çocuklara top ve hediyeler dağıttı.

Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş şenlikte bir de konuşma yaptı. Başkan Ayantaş konuşmasında “Göreve geldiğimizde Akyurt’un büyümesi için her türlü fırsatı değerlendirip, buna uygun çalışmalar yaptık. Akyurt’un Ankara’ya en yakın mahalleleri Çınar, Güzelhisar, Saracalar gibi mahallelerimiz. Sizlerin de gördüğü gibi Otonomi tamamlandı ve işletmeler açılmaya başlandı. Polis Meslek Yüksekokulu’nun da inşaatı devam ediyor. Fuar alanı yakınınızda yapılacak. Zamanında sizlere bu bölge değerlenecek demiştik. Şimdi yine aynı şeyi söylüyorum. Burada toplanan bu güzel insanlarla birlikte, bir bütünlük oluşturan derneğinize, Büyükşehir belediye Başkanımız Melih Bey’e teşekkür ediyorum. Şenliğiniz hayırlı olsun.” dedi.

Çınar Mahallesi Yardımlaşma Derneği Başkanı Yunus Yılmaz tarafından, şenliğe katkılarından dolayı Belediye Başkanımız Gültekin Ayantaş’a teşekkür plaketi verildi.