Güncel

AKSİAD’tan Ayantaş’a Ziyaret

16/04/2014, 20:17

Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin (AKSİAD) yöneticileri Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş'ı Ankara Evi'nde ziyaret etti.

Ziyarete derneğin geçtiğimiz Mart ayında yapılan olağan genel kurulunda başkanlığa seçilen Ali Tekin Çelik ile eski başkanı Azmi Kelemcisoy, Balıkçıoğlu Mobilya genel müdürü Mehmet Balıkçıoğlu ve iş adamı Metin Güleç de katıldı.

AKSİAD Başkanı Ali Tekin Çelik ve beraberindeki heyet, Başkan Ayantaş'ı 30 Mart'ta yapılan yerel seçimlerde yeniden başkan seçilmesi sebebiyle tebrik etti.

Ayantaş misafirlere teşekkür ederken Belediye hakkında: "Belediye olarak bugüne kadar yaptığımız çalışmalar ve gerçekleştirdiğimiz projeler ile İlçemizin hatırı sayılır şekilde gelişmesine katkıda bulunduk. Öyle ki; iki yılda Kültür Merkezi ve Kültür Park'ı tamamladık. Hizmet binamızın inşaatı hemen yanımızda yükseliyor. Rekreasyon alanımızın inşaatı başladı ve Otonomi, polis meslek yüksekokulu gibi projeler İlçemizde yapılmakta. Fuar alanı projesi de en kısa zamanda başlayacak. Aynı hızla önümüzdeki dönem de çalışmalarımızı devam ettirerek İlçemizi daha da yukarılara taşıyacağız" ifadelerini kullandı.